З 27 по 28 березня цього року, в Ужгороді відбувся третій і заключний семінар в рамках проекту EUROPEAN-JOBGUIDE CROSS-CARPATHIA, проект реалізований Марамороською торгово-промисловою палатою в партнерстві з Боршод-Абауй-Земпленською торгово-промисловою палатою (Угорщина) і Закарпатським фондом підтримки підприємництва «ТЕС фонд» (Україна).
Захід відбувся в Закарпатському обласному центрі зайнятості.
Поряд з членами команди реалізації проекту в семінарі участували і представники з організації сприяння працевлаштуванню відповідних сторін.
З Мараморощини участували: Мігу Віктор – начальник Марамороського повітового агентства зайнятості і Поп Васіле – директор Мараороського повітового управління статистики
Відкрив семінар пан Юрій Фущич – генеральний директор Закарпатського обласного центру зайнятості.
Після слова привітання генерального директора обласного центру зайнятості перейшлось фактичного до проведення робіт.
Перший день семінару був присвячений презентації статусу проекту і результату інтерв’ю, проведеного трьома партнерами в рамках дослідження щодо мобільності робочої сили в прикордонних районах Румунії – України – Угорщини.
Наступного дня семінару – пан Стефан Поммер, експерт Empirica Kft презентував портал www.europa-job.eu. Під час презентації, члени команди та присутні представники з організації сприяння працевлаштуванню внесли пропозиції та ідеї для оптимізації функціонування порталу.