ТЕС Фонд разом із сільрадою написали та реалізовують проект програми «Еврорегіон Карпати Україна»  назва № 010-ККІ2021-1/З «Збереження культурної спадщини мукачівщини, через створення молодіжного культурно-творчого центру “Резиденція молоді” та відновлення будинку культури у с. Великі Лучки.»

Мета якого. Збереження культурної спадщини Мукачівського району, через створення молодіжного центру “Резиденція молоді” із залученням молоді до популяризації активного, творчого, результативного, колективного життя у культурно-творчій сфері.

Завдання:

  1. Створення фізичного простору для занять у молодіжному творчому центрі “Резиденція молоді”. Сільрада розробила кошторисну документацію, взяла на себе переговори з виконавцем послуг, для забезпечення потреб центру.
  2. Організація навчального процесу у молодіжному центрі “Резиденція молоді”. Сільрада є постійним членом засідання. З 4ма учасниками.
  3. Організація відкритого ярмароку “Ремесла, гастрономія та майстерності Закарпаття” для демонстрації та популяризації народних ремесел, майстерності та гастрономії Закарпаття. Сільрада запрошує відвідувачів, надає сцену.