Проект “Сприяння ремеслам і гастрономії, як релевантні складові культури Карпатського Еврорегіону ” бюджет  645 209,00 евро., ТЕС- 65 000 евро.

Посилання (https://www.uzhnu.edu.ua/en/cat/projects-kragas)

Три університети та три бізнес організації об’єдналися в пари, щоб запропонувати інноваційний підхід у просуванні спадщини та туристичний потенціалу ремісництва та гастрономії в транскордонних районах Угорщини, Румунії та України та створення туристичного маршруту. Партнери: Торгово-Промислова Палата Марамуреш, Румунія, Університет Бабеша-Бойяи, Університет Мішкольца, Державний Вищий Навчальний Заклад «Ужгородський Національний Університет», Торгово-Промислова Палата Повіту Бо́ршод-А́бауй-Зе́мплен

Дії у проекті: Антропологічний аналіз висвітить спільну культурну спадщину, допомагаючи сприймати регіон більше як спільне культурне середовище, ніж як суму місцевих культур. Це прокладе шлях до другого кроку, де тематичний маршрут стане цільовим інструментом, що рекламуватиме регіону не як перелік напрямків, а як звичайний туристичний пункт призначення.